Hakkımızda

canon ofis logo 1

Canon

Canon, Japonya kaynaklı bir markadır. 50 yılı aşkın bir süredir tüm Avrupa da yaygın bir biçimde tercih edilmektedir.

Canon genel olarak görüntüleme teknolojileri üzerine faaliyet gösteren bir markadır.

Küçük – büyük birçok işletmelerden, çok büyük firmalara, kişisel kullanım alanlarına kadar çok yaygın bir hizmet kitlesi vardır.

Türkiye’de görüntüleme alanında ilk akla gelen isimlerden biri olan Canon firması, sürekli kampanyalar düzenleyerek ve gelişmelerine her gün bir yenilik ekleyerek kitlesini her zaman aktif tutmaktadır.

Canon markasının sahip olduğu ürünler ise şu şekilde listelendirilebilir.

Fotoğraf makineleri ve çeşitleri, Canon video kameraları ve çeşitleri, Canon dijital sinema sistemleri, yazıcılar, Canon ofis baskı ve kopyalama makineleri, tarayıcılar, faks çeşitleri, kişisel fotokopi makineleri, dürbünler, profesyonel fotokopi makineleri ve çeşitleri, hesap makineleri, Canon projektörler, ağ kameraları ve kamera sistemleri.

Canon ürünleri görüntüleme ve baskı adına her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir alt yapıya sahiptir. Kişisel Canon ürünleri de oldukça talep görmektedir. Bu talebi destekleyen en önemli faktör kalite ve müşteri sorunlarınıza zamanında cevap verilmesi yanında her türlü bütçeye hizmet verebilme gücüdür.

İntermak Teknoloji Sistemleri

Firmamız 1996 yılında fotokopi sistemleri ve yazıcı konusunda uzun yıllar hizmet veren tecrübeli, müşteri ile birebir iletişim kuran ve müşteri beklentilerini iyi çözebilmiş bir ekip tarafından kurulmuştur.

Çalışanlarımızın iş ciddiyeti, hizmetteki titizliği ve iletişim kurmadaki başarısı hem yüksek oranda müşteri memnuniyeti hem de yeni müşteri katılımının büyük bir kısmının hizmet verdiğimiz firmaların referansları doğrultusunda olmasını sağlamıştır.

İntermak çalışmalarında güven, ciddiyet, sürat ve sorumluluk kavramlarını ön planda tutarak beraberinde müşterisine maksimum ekonomiyi sağlamayı kendine amaç edinmiştir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde, hizmetlerde belirlenen ihtiyaçları karşılamada ve çözüm üretmede müşterimize önce kalite sonrasında ekonomi sağlamak.

Satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetleri ile bakım onarım, teknik servis hizmetleri konusunda çözüm odaklı çalışmak.

İnsana yatırımın önemini gözardı etmeksizin teknolojiyi yakından takip edip bunu bilgi ve deneyimlerimize katarak hem çalışanların hem de kurumun verimliliğini en üst düzeye çıkarmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize yüksek kalitede destek ve hizmet sunmak. Ekip çalışmasını ön planda tutarak bulunduğumuz sektörde en iyi marka olmak.

Vizyonumuz

Uzman kadromuzla kalite odaklı hizmet sunarak alanında en iyi olmak.