pBizi Arayın (0212) 288 10 51 - (0212) 288 05 01
Canon İstanbul Teknik Servis

Océ VarioPrint 6320 Ultra+

canon oce3Ultra yüksek hızlı sayfa baskısında sonraki düzey

Pazar lideri teknolojisinin güçlü saygınlığına dayanılarak üretilen Océ VarioPrint 6000 Ultra+ Line, yüksek verimliliğe sahip güçlü bir dijital baskı sistemi ailesidir. Yerleşik Océ Gemini teknolojisine sahip bu ürünler, yüksek seviyede çeşitli üretim gereksinimlerine yanıt vermek üzere tasarlanmış bir ürün ailesidir: Océ VarioPrint 6000 Ultra+ Line: Ticari yazıcılar ve kurumsal şirket içi ortamlar için Océ VarioPrint 6000 TP+ Line: İşlemsel Baskı (Transactional Printing) ortamları için

 

 

Faydalar

Benzersiz Océ Gemini Instant Duplex teknolojisi
Ultra yüksek hızlı çift taraflı baskı
Çözüm yerinde yükseltilebilir hız
En fazla 350 x 500 mm ortam
Mükemmele yakın önden arkaya pozalama
Etkileyici görüntü çözünürlüğüyle ofset benzeri kalite
Dört saate kadar kesintisiz üretim
Sezgisel Grafik Kullanıcı Arabirimi

Sonraki performans düzeyi

Océ VarioPrint 6320 Ultra+ ve TP+ Line ürünleri, kendilerinden önceki modellerin sınıflarında en verimli dijital baskı sistemleri olma konumunu koruyacak şekilde geliştirilmiştir. İyileştirilmiş ortam işleme ve sezgisel yeni grafik kullanıcı arabirimi, baskı uzmanlarının uygulama ne olursa olsun yüksek kaliteli sonuçlardan faydalanmalarını sağlar. Ve çevreyle ilgili etkileyici sertifikalarıyla karbon ayak izinizi en alt düzeyde tutar.

Ultra yüksek hızda verimlilik

Océ VarioPrint 6320 Ultra+, Océ VarioPrint 6000 Ultra+ ve TP+ Line ürünlerinin bir parçasıdır ve baş döndürücü bir şekilde dakikada 314 A4 resim baskısı kapasitesiyle serideki en hızlı çift taraflı yazıcıdır. Bu performans verileri, bu modeli en zorlu çift taraflı baskı işleri için bile mükemmel çözüm yapmaktadır.

Her cihazın temelinde, tek bir motorla iki görüntüleme kayışını yönlendirerek tek geçişte bir sayfanın iki tarafının da oluşturulmasını sağlayan ve ürünü yalnızca ultra hızlı değil, aynı zamanda ultra güvenilir hale getiren Océ’nin benzersiz Gemini teknolojisi bulunmaktadır.

İyileştirilmiş denetim ve esneklik

Her motor yeni bir grafik kullanıcı arabirimine sahiptir. Bu kullanıcı arabirimi, bu ürün ailesini Canon varioPRINT 135 serisi ve Canon imagePRESS C7010VPS serisi ile aynı hizaya getirir. Ayrıca, yeni kağıt girişi modülleri, kullanılabilir ortamın boyut ve ağırlık esnekliğini artırırken aynı zamanda maksimum kapasiteyi 24.000 sayfaya da çıkarmaktadır.

Bu kazanan kombinasyon, müşterilerinize ofsete benzer kalite, mükemmele yakın kayıt ve önüne geçilemeyecek dönüş süreleri sunabilmenizi sağlayarak Océ VarioPrint 6320 Ultra+ ürününü akıllı bir yatırım kararı haline getirir.

Çeşitli gereksinimler düşünülerek yapılan tasarım

Océ VarioPrint 6000 Ultra+ Line, çok farklı gereksinimleri karşılaması için çeşitli hız, giriş ve çıkış yapılandırmalarıyla sunulmaktadır.

Tek yapmanız gereken özel gereksinimlerinize en uygun modülleri seçmektedir: Kağıt girişi modülü, Océ Gemini Instant Duplex motoru, Çözüm yerinde yükseltilebilir hız lisansları (geçici veya kalıcı), Océ Yüksek Kapasiteli İstifleyici (en fazla 3 adet) ve Set sonlandırıcı.

Entegre DFD arabirimi, bu yapılandırmaları mükemmel bağlayıcı, kapak bağlayıcı, delme ve diğer özellikleri destekleyen üçüncü taraf sonlandırma cihazlarını içerecek şekilde daha da genişletebilmenizi sağlar.

Yorum Bırakın.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>