pBizi Arayın (0212) 288 10 51 - (0212) 288 05 01
Canon İstanbul Teknik Servis

Canon LV-8215

Canon LV-8215Yüksek performanslı, düşük maliyetli Geniş XGA projektör. LV-8215, yüksek performans ve düşük işletme maliyetini bir araya getirir. WXGA çözünürlük, 2600 lümen ve 5000 saat lamba ömrü, bu projektörü günümüz iş ve eğitim ortamları için ideal kılar.

Doğal WXGA çözünürülük ile geniş ekran görünüm

Yüksek performanslı bu projektörü bir konferans odasına, sınıfa veya amfiye koyun ve yüksek kaliteli, doğal WXGA (1280 x 800 piksel) çözünürlük sayesinde mükemmel görüntünün avantajlarından yararlanın. Görüntülerin 16:10 geniş ekran oranında gösterilmesi, LV-8215 `nin geniş ekranlı dizüstü bilgisayarlarla tamamen uyumlu olmasını sağlar.

1,2x geniş açılı zoom lens

Çok yönlü LV-8215 ile görüntüleri küçük alanlarda mükemmel bir şekilde yansıtın. Canon`un 1,2x geniş açılı zoom lensi, kısa bir mesafeden büyük görüntüler yansıtabilir ve sadece 2,9 metreden 100 inçlik diyagonal (215 x 135 cm) bir görüntü oluşturabilir.

Fısıltı sessizliğinde çalışma

Sessiz modun bir diğer avantajı, ses seviyelerinin sadece 29dBA`da tutulmasıdır. Rahatsız edici arka plan sesi yoktur ve bu sayede izleyiciler tamamen sunumunuza odaklanabilir.

Güçlü ses çıkışı

Projektörün dahili hoparlörünün 7W çıkışı, göreceli olarak geniş alanlarda net bir akustik sunar. Bir hat çıkış terminali gerekirse harici bir amplifikatörden ses çıkışına imkan verir.

Opsiyonel ağ ve DVI bağlantıları

Projektörün RJ-45 portu, ağ üzerinden kontrol ve izlemeyi kolay hale getirir. HDCP uyumlu DVI terminali dijital kaynaklardan görüntülerin net biçimde yeniden üretilmesini sağlar.

Net görüntüler, parlak renkler

2600 lümen projeksiyon, iyi aydınlatılmış ortamlarda bile son derece parlak görüntüler sunar. 450:1 kontrast oranı, net görüntü kalitesi ve zengin, canlı renkler elde edilmesini sağlar.

İşletme maliyetlerini azaltın, kaynakları koruyun

Bu tasarruflu projektör ile işletme maliyetlerini ve doğa üzerindeki zararlı etkileri azaltın. Bekleme modunda sadece 0,7 watt enerji kullanır. Sessiz modda çalışırken 5000 saate kadar arttırılmış lamba ömrüne sahiptir. Özel bir karbon ölçer, Normal moda kıyasla Sessiz modda CO2 seviyesinin ne kadar azaltıldığını gösterir.

Otomatik görüntü düzeltme

Otomatik Keystone Düzeltme özelliği, projektörün açılanması nedeniyle meydana gelen görüntü bozulmalarını +/-30 derece aralığında otomatik olarak düzeltir. Ekran Rengi Telafisi, tüm yüzeylerde doğru renklerin verilmesini sağlamak için Beyaz Tahta ve Yeşil Tahta modlarını içeren dokuz ayara sahiptir.

Basit kurulum

Basit, sezgisel kurulumu ve dahili taşıma tutacağı sayesinde bu portatif projektör her yerde kolayca kullanılabilir. Lamba değişikliğinin ürünün üst kısmından kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi ve toz geçirmez lens kapağı, ürünün bakıma fazla ihtiyaç duymamasını sağlar.

Üzgünüz, bu yazı yorumlara kapalı.