pBizi Arayın (0212) 288 10 51 - (0212) 288 05 01
Canon İstanbul Teknik Servis

Canon imagePRESS 1135+

Canon imagePRESS

Üstün orta ölçekli dijital siyah beyaz üretim yazıcısı

Son derece başarılı imagePRESS C7010VP serisinin teknoloji platformunda geliştirilen Canon imagePRESS 1135+, siyah beyaz, orta ölçekli üretime daha önce görülmemiş baskı kalitesi, üretkenlik ve çok yönlülük kazandırır.

Faydalar

300 gsm’ye kadar tüm ortamlarda tam hızlı üretim

Sınıfında lider görüntü kalitesi

Güçlü Fiery denetimi

Yüksek hassasiyetli kayıt

Çeşitli ortam kullanım özellikleri

Amerikan ciltleme de dahil olağanüstü sonlandırma

Detaylı Özellikler

Maksimum verimlilik

Kısa geri dönüşlü, küçük hacimli işlerden karmaşık Değişken Veri Baskısı’na kadar her işte usta olan imagePRESS 1135+ etkileyici üretim hızıyla dakikada 135 çıktı verir. 13 inç x 19,2 inç maksimum sayfa boyutu ve potansiyel 14.000 yapraklık kapasitesiyle imagePRESS 1135+, 1,5 saatin üzerinde kesintisiz üretim sunarak siyah beyaz ofset üretime uygun bir alternatiftir. Performansı belirli işlerle de sınırlı değildir. Bu baskı, 52 – 300 gsm arasındaki çeşitli ortam türlerinde sürekli tam üretkenlik sağlar ve önceden basılmış ilan sayfalarından asetatlara ve kapaklara kadar her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilir.

Rakipsiz güvenilirlik

Üretim ortamında en zorlu teslim tarihlerini yakalamak oldukça önemlidir; bu yüzden üretim cihazınızın güvenilir olması gerekir. imagePRESS 1135+, tüm dünyada tanınan teknoloji platformu sayesinde çalışma süresini artırmaya odaklanmıştır. Ayrıca hava destekli besleme sayesinde rakipsiz bir kağıt besleme güvenilirliği sağlar. Hava ısıtıcılar, yüksek düzeyde statik kaplanmış ortamların doğru beslenmesi için sıcak hava üfler. Ek fanlar, ortamların kusursuz bir şekilde beslenmesini, alınmasını ve ayrılmasını sağlar. Yüksek Kapasiteli Kağıt Desteleri’ndeki gelişmiş ultrasonik çift besleme algılama sistemi, birden fazla sayfa beslendiğinde bunu algılayarak çalışmayı kesmeden olası sorunları düzeltir.

Fiery denetimi

İki yeni EFI denetleyicisi güçlü ve hızlı bir performans sağlar; hem Fiery System 10 hem de Windows 7 Professional’ı destekler.

Olağanüstü baskı kalitesi

Canon’un eB tek bileşenli toneri saf ve zengin siyah renkler oluştururken, ikiz merdaneli geliştirici birimi püskürtme kusurlarını en aza indirerek daha dolgun düz renkler oluşturur. 0,5 mm toleransla önden arkaya hizalama sağlayan aktif sayfa kaydı ve ikiz kırmızı lazerler, 256 yarı tonlu gerçek 1200 dpi çözünürlük sağlar. Hayal edilebilecek en düzgün köşeleri, en temiz geçişleri, en net görüntüleri ve metinleri üretir.

Kusursuz sonlandırma

Sonlandırma konusunda imagePRESS PRESS 1135+ harikalar yaratır. Oldukça çeşitli sonlandırma olasılıkları arasında amerikan ciltleme, birden fazla katlama, sırt dikişi, delik açma, bir veya üç kenar kırpma ve yüksek kapasiteli istifleme bulunur. Yeni zımbalama birimleri ve kitapçık üreticileri (AK1/AK2) daha geniş boyuta sahip özel kağıtlar için sınıfının en iyi istifleme özelliğine ve gelişmiş delme birimine sahiptir.

 

 

Üzgünüz, bu yazı yorumlara kapalı.